در حال بارگذاری
دریافت هشدارها در تلگرام
راهنما
راه اندازی فوری سایت
سایز فونت: 1 2 3        
صفحه اول  >> مرکز آموزش >>
پنل سایت ساز - نگاهی به خدمات ارائه شده، هزینه ها، شیوه های محاسبه قیمت و پرداخت، تمدید و پشتیبانی
نگاهی به خدمات ارائه شده، هزینه ها، شیوه های محاسبه قیمت و پرداخت، تمدید و پشتیبانی

ارکان وب سایت:
ارکان وب سایت شما را موارد زیر تشکیل می دهد:
1- دامنه که آدرس منحصر به فرد سایت شماست.
2- هاست که فضایی روی شبکه جهانی اینترنت برای نصب نرم افزار وب سایت و ذخیره سازی محتوای وب سایت شماست.
3- نرم افزار وب سایت که مدیریت کامل وب سایت را برای شما فراهم کرده و محتوای وارد شده توسط مدیر، در قالب مورد نظر برای بازدید کننده نمایش داده می شود.

هزینه ها:
- دامنه سالیانه بوده و در صورت عدم تمدید از مالکیت شما خارج می شود.
- هاست به دو شیوه ماهیانه و یا سالیانه بوده و در صورت عدم تمدید، نرم افزار سایت و محتویات سایت شما که روی آن قرار دارد حذف می شود.
- هزینه نصب و استفاده از نرم افزار وب سایت ارائه شده از سوی ما به دو شیوه ماهیانه و یا دائمی محاسبه و دریافت می شود.
* تا اطلاع ثانوی، هزینه هاست و وب سایت بر اساس همان قیمت سابق یعنی دلار 3700 تومان محاسبه شده و با افزایش دلار تغییر نیافته اما هزینه دامین به قیمت دلار روز محاسبه می شود.

- تخفیف ها و جشنواره ها زمان محدودی دارند و فقط در بازه زمانی خاصی اعمال می شود. برای بهره مندی حداکثری از تخفیف ها می توانید هاست و سایت خود را برای یک دوره بلند مدت (چند ماه یا سال) نیز تمدید کنید.


شیوه های محاسبه قیمت و پرداخت:
1- وب سایت دائمی  با پرداخت هزینه در ابتدا:
در این حالت شما هزینه امکانات مورد نیاز را در ابتدای کار یا موقع ارتقا می پردازید و سالیانه معادل 10 درصد هزینه امکانات تهیه شده، هزینه پشتیبانی را پرداخت می کنید.
2- وب سایت با پرداخت ماهیانه:
در این حالت پرداخت هزینه شما به صورت ماهیانه هزینه ای را برای استفاده از خدمات مورد نیاز می پردازید، به عنوان مثال اگر یک ماه استفاده کنید، یک ماه هزینه می پردازید و اگر 10 سال استفاده کنید هر ماه باید هزینه ماهانه را بپردازید.
این دو شیوه شامل امکانات جدیدی که در آینده هم می خواهید به وب سایت خود اضافه کنید می شود.
در هر دو شیوه ارائه خدمات از سوی ما تا زمان تمدید و استفاده از سوی خریدار است. یعنی اگر پس از مدتی هزینه هاست و پشتیبانی در سایت دائمی و یا هزینه هاست و وب سایت در سایت ماهیانه پرداخت نگردد، و توافق ما بین ما و خریدار خاتمه یافته تلقی شده و سایت حذف می گردد و در صورت نیاز لازم است خریدار، سایت جدیدی خریداری کرده و از ابتدا محتوای خود را روی آن قرار دهد.

وب سایت دائمی یا ماهیانه؟
برای افرادی که توان پرداخت هزینه در ابتدا را دارند و برنامه بلند مدت چند ساله برای فعالیت خود دارند، پرداخت هزینه در ابتدا مقرون به صرفه تر است، در غیر این صورت پرداخت ماهیانه.
به زبان ساده و به عنوان مثال برای یک سایت با امکانات حداقلی اگر توان پرداخت یک میلیون تومان در ابتدا را دارید گزینه اول و اگر ندارید گزینه دوم که ماهیانه 25 هزار تومان است را انتخاب کنید. به عبارت دیگر در صورتی که وب سایت دائمی را انتخاب کنید هزینه ای که می پردازید معادل بیش از 4 سال وب سایت ماهیانه است و پس از آن فقط هزینه پشتیبانی را پرداخت خواهید کرد.

ارتقا و افزایش امکانات:
همواره امکانات ارتقاء و افزایش امکانات سایت شما هست. هنگام ارتقاء هاست مابه التفاوت قیمت به صورت روزشمار محاسبه می شود. همچنین برای سایت ماهیانه هزینه امکانات جدید به صورت روزشمار تا پایان دوره محاسبه می گردد.

فرآیند پرداخت هزینه:
کلیه فرآیند پرداخت هزینه دامنه، هاست و وب سایت از درون سامانه و هر سال و یا هر ماه در ابتدای دوره و به صورت آنلاین از طریق کارت های عضو شبکه شتاب و توسط خود شما انجام خواهد گرفت و در صورت عدم پرداخت هزینه و تمدید هم به صورت خودکار خدمات ارائه شده حذف خواهد شد.

اطلاع از زمان انقضای سرویس:
ما هشدارها درباره انقضای سرویس های خریداری شده را از طریق ایمیل به کاربران اطلاع می دهیم اما چون احتمال اسپم شدن ایمیل یا نرسیدن پیامک وجود دارد، توصیه می کنیم حتما عضو ربات تلگرامی پنل شوید تا هشدارها را در تلگرام خود دریافت کنید.  همچنین می توانید از طریق این ربات ضمن دسترسی به امکانات حساب کاربری، با ما در ارتباط باشید و از تخفیف ها و جشنواره ها مطلع شوید.
به ربات تلگرامی @SitesazPanel_bot رفته و دکمه start را بزنید. سپس به قسمت فعال سازی رفته و بر روی دکمه لینک فعال سازی کلیک کنید. لینک فعال سازی برای شما نمایش داده می شود. بر روی «فعال سازی حساب کاربری» کلیک کرده تا صفحه ورود به پنل برای شما نمایش داده شود، نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید، در صورت صحیح بودن مشخصات، پیام تایید فعال سازی نمایش داده می شود. در صورتی که قبلا وارد پنل خود شده اید بدون نیاز به وارد کردن مشخصات حساب شما فعال می شود.

پشتیبانی:
کلیه درخواست ها از طریق سامانه پشتیبانی و ربات تلگرامی و به صورت مکتوب دریافت و پیگیری خواهد شد.

تفاوت هاست معمولی و هاست ویژه:
امکانات هاست ویژه نسبت به هاست معمولی بیشتر است. توصیه ما خرید هاست ویژه (حداقل 200 مگا بایت) می باشد.

شرایط استفاده:
کلیه خدمات ارائه شده شامل ثبت، هاست و وب سایت بعد فیزیکی نداشته و امکان تحویل فیزیکی آن به خریدار وجود ندارد. همچنین نرم افزار وب سایت به شما فروخته نشده و امکان جابجایی بر روی سرور دیگری (به دلیل بحث امنیت و عدم امکان به روز رسانی) نخواهید داشت. به زبان ساده هزینه پرداختی شما در ازای استفاده از خدمات می باشد.

موضوع: ---

نظرات نظرات تا اطلاع ثانوی غیر فعال است.

نمایندگی و درآمدزایی
حمایت از کسب و کارهای نوپا
مشاوره و پشتیبانی