در حال بارگذاری
دریافت هشدارها در تلگرام
راهنما
راه اندازی فوری سایت
سایز فونت: 1 2 3        
صفحه اول  >> مرکز آموزش >>
پنل سایت ساز - نمایندگی فروش دامنه، هاست، وب سایت
نمایندگی فروش دامنه، هاست، وب سایت

منظور از نمایندگی چیست؟
هر شخصی در پنل سایت ساز ثبت نام کند، حتی اگر خریدی نکرده باشد می تواند به عنوان عامل فروش با ما همکاری کند. عامل فروش در حقیقت نماینده با اختیارات محدود برای فروش خدمات از طریق این پنل می باشد. به عبارت دیگر عامل فروش، فقط در فروش با ما همکاری کرده و اختیار قیمت گذاری و دریافت هزینه از مشتریان را ندارد.

چه کسانی می توانند نماینده ما باشند؟
هر شخصی که علاقمند به فعالیت در زمینه فروش دامنه، هاست و وب سایت باشد می تواند به عنوان عامل فروش با ما همکاری کند؛ افرادی که ارتباطات خوبی دارند، آنها که ابزارهای تبلیغاتی پر مخاطبی در اختیار دارند، اشخاصی که وبلاگ، وب سایت، گروه، کانال و یا صفحه دارند و می توانند در آن صفحات تبلیغات خود را در معرض دید دیگران قرار دهند.

منظور از دریافت پورسانت مادام العمر چیست؟
به هر عامل فروش لینک ثبت نام منحصر به فردی اختصاص می یابد که هر کس از طریق این لینک ثبت نام کند، جزو مشتریان وی محسوب می شود و هر خریدی که مشتری یا مشتریان وی انجام دهند، پورسانت آن محاسبه شده و به اعتبار عامل فروش اضافه می شود. این پورسانت شامل خرید، تمدید و ارتقاء خدمات ارائه شده می باشد. به عبارت اگر شخصی خریداری شده را برای 10 سال تمدید کند، بابت هر بار خرید، تمدید و ارتقای خدمات به عامل فروش پورسانت تعلق می گیرد.
عامل فروش هم می تواند از این پورسانت برای خرید استفاده کند و یا درخواست واریز به حساب بانکی اش را ثبت کند تا پورسانت وی به حساب بانکی اش واریز شود.

میزان پورسانت نماینده چند درصد است؟
در حالت عادی پورسانت هاست و وب سایت 10 درصد می باشد. اما به افرادی که اعتبار خود را در پنل افزایش دهند تا 25 درصد پورسانت بر اساس میزان اعتبارشان تعلق خواهد گرفت. علاوه بر این هنگام خرید از پنل تا 25 درصد تخفیف در هر خرید به آنها تعلق خواهد گرفت.
همچنین برای اعتباری که شامل تخفیف های ویژه نمایندگان می شود، مبلغ واریزی قابل برگشت است به شرطی که 3 ماه از زمان آن گذشته باشد. اعتبار نمایندگان صرف سرمایه گذاری برای توسعه خدمات ما خواهد شد و به همین دلیل امکان برگشت در کمتر از 3 ماه وجود ندارد.
پورسانت عادی
پورسانت بر اساس میزان اعتبار
تخفیف بر اساس میزان اعتبار
از اینجا می توانید اعتبار خود را افزایش دهید: افزایش اعتبار

نمایندگی با برند شما
شما می توانید وارد قسمت تنظیمات برند شده و نام و تصویر برندتان و مشخصات تماس خود را وارد کنید. علاوه بر این می توانید متن امضای فروشنده که در پاصفحه سایت خریدار نمایش داده می شود را در این قسمت تعیین کنید.
از این پس مشتریان شما هر گاه وارد پنل خود شوند برند شما را در بالای صفحه مشاهده خواهند کرد و پس از خرید وب سایت مشخصات شما را در پاصفحه سایتشان مشاهده خواهند کرد.
در صورتی که برند خاصی را در نظر ندارید می توانید با برند ما فعالیت کنید.

از کجا شروع کنم؟
از منوی پنل به قسمت «لینک ورودی برند شما» بروید.
بر روی لینک ثبت نام عضویت کلیک کنید تا صفحه ثبت نام باز شود. از آدرس بار بالای صفحه ثبت نام آدرس را کپی کنید. این لینک اختصاصی ثبت نام شما می باشد که می توانید در اختیار دوستان خود قرار داده و یا در وبلاگ، سایت، کانال و یا گروه خود به عنوان آدرس ثبت نام و خرید درج کنید.
لینک ورود: بر روی لینک ورود کلیک کرده تا صفحه ورود باز شود. از آدرس بار بالای صفحه ورود آدرس را کپی کنید. این آدرس اختصاصی ورود پنل برای مشتریان شما می باشد که می توانید آن را نیز در کنار لینک ثبت نام در اختیار دیگران قرار دهید.
همچنین در این صفحه کد html فرم ورود و ثبت نام اختصاصی شما نیز قرار دارد که در صورت آشنایی می توانید آن را به کدهای html وب سایت خود اضافه کنید تا فرم در سایت شما نمایش داده شود. اگر آشنا نیستید کدها را دستکاری نکنید چون ممکن است سایت شما از دچار اختلال شود.

موضوع: ---

نظرات نظرات تا اطلاع ثانوی غیر فعال است.

نمایندگی و درآمدزایی
حمایت از کسب و کارهای نوپا
مشاوره و پشتیبانی