در حال بارگذاری
دریافت هشدارها در تلگرام
راهنما
راه اندازی فوری سایت
سایز فونت: 1 2 3        
صفحه اول  >> مرکز آموزش >>
پنل سایت ساز - ارسال مدارک
ارسال مدارک

1- با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود وارد پنل کاربری خود شوید.
2- در بالای صفحه بر روی گزینه «لیست دامنه / هاست / وب سایت های خریداری شده» کلیک کنید. (اگر هاست و وب سایت را برای مشتری خریداری کرده اید به لیست مشتری های خود مراجعه کرده و در مقابل نام مشتری بر روی گزینه لیست دامنه / هاست / وب سایت های خریداری شده کلیک کنید. تذکر: مشتری شما از پنل خود نیز می تواند مدارک خود را ارسال کند.)
در مقابل نام سایت مورد نظر بر روی گزینه «ارسال مدارک» کلیک کنید.
3- در مقابل موضوع لیستی از مدارک مورد نیاز که تایید کننده مالکیت شما بر وب سایت است، شامل: تصویر کارت ملی و شناسنامه نمایش داده می شود. اینها را تک تک انتخاب کرده و بر روی دکمه Browse کلیک کنید و از روی سیستم خود تصویر مرتبط را انتخاب کنید. کد امنیتی که تصویر می بینید وارد کرده و بر روی کلید ثبت کلیک کنید تا مدرک مورد نظر ارسال شده و پیام فایل شما با موفقیت ارسال شد را مشاهده کنید.
این عمل را برای هر یک از مدارک مورد نیاز تکرار کنید.
هر بار که صفحه بارگزاری می شود در زیر فرم مدارک ارسالی شما قابل رویت خواهد بود. در صورتی که فایلی را به اشتباه ارسال کرده اید، می توانید آن را حذف کرده و مجدد فایل صحیح را ارسال کنید.
4- تا زمان تایید مدارک، وب سایت شما برای مدیر قابل دسترس و مشاهده خواهد بود و پس از تایید مدارک، وب سایت برای همگان قابل مشاهده خواهد بود.

موضوع: وب سایت

نظرات نظرات تا اطلاع ثانوی غیر فعال است.

نمایندگی و درآمدزایی
حمایت از کسب و کارهای نوپا
مشاوره و پشتیبانی